Terminliste

Terminlista for 2014 er ikke fullstendig og vil bli oppdatert.

 

Terminliste for 2014 finner du også http://eventor.orientering.no/Events eller
Her

 

Utskriftsvennlig versjon

Terminliste fra år: 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014

Dato Løpsnavn Arrangør Sted Første start Innbydelse
06.04.08 Nærløp, langdistanse Birkenes IL Birkeland skole 11.00 Innbydelse
09.04.08 Nærløp dag Høvdingen Åmland, Høvåg 18.00 Innbydelse
09.04.08 KM natt Høvdingen Åmland, Høvåg 21.00 Innbydelse
16.04.08 Nærløp, mellomdistanse Oddersjaa Flekkerøya skole 18.00 Innbydelse
22.04.08 Kristiansand Sprintorientering 1 KSO Gimlehallen 18.00 Innbydelse
25.04.08 Nærløp Otra IL Evjemoen 17.30 Innbydelse
29.04.08 Kristiansand Sprintorientering 2 KSO Ravndalen 18.00 Innbydelse
01.05.08 KM Mellomdistanse SSOK Tronstadveien, Nodeland 12.00 Innbydelse
04.05.08 Torridalsløpet/KM Langdistanse Torridal IL Hågonmyr 12.00 Innbydelse
06.05.08 Kristiansand Sprintorientering 3 KSO Tinnheia / Natriumveien 18.00 Innbydelse
13.05.08 Kristiansand Sprintorientering 4 KSO Kringsjå skole 18.00 Innbydelse
24.05.08 Sørløpene/KM Sprint OK Sør Sørlandssenteret 14.00 Innbydelse
25.05.08 Sørløpene Mellomdistanse OK Sør Sørlandssenteret 11.00 Innbydelse
07.06.08 Erik Balchens Minneløp Oddersjaa Furulunden, Mandal 14.00 Innbydelse
08.06.08 Sølvkrokenløpet Grane Myra, Arendal 11.00 Innbydelse
11.06.08 Nærløp SSOK Tunballen 18.00 Innbydelse
07.07.08 Sørlandsgaloppen, løp 1 SG2008 Voie 15.00 Innbydelse
08.07.08 Sørlandsgaloppen, løp 2 SG2008 Voie 10.00 Innbydelse
09.07.08 Sørlandsgaloppen, løp 3 SG2008 Sukkevann 10.00 Innbydelse
11.07.08 Sørlandsgaloppen, løp 4 SG2008 Eg 10.00 Innbydelse
12.07.08 Sørlandsgaloppen, løp 5 SG2008 Eg 10.00 Innbydelse
13.07.08 Sørlandsgaloppen, løp 6 SG2008 Eg 10.00 Innbydelse
15.08.08 Nærløp Otra IL Høgåas 17.30 Innbydelse
19.08.08 Kristiansand Sprintorientering KSO Strømme skole 18.00 Innbydelse
23.08.08 KM Stafett Imås IL, Grimstad Rosholt, Dømmesmoen 14.00 Innbydelse
26.08.08 Kristiansand Sprintorientering KSO Marvika 18.00 Innbydelse
31.08.08 Nærløp, mellomdistanse Vindbjart Drivenesvannet 11.00 Innbydelse
02.09.08 Kristiansand Sprintorientering KSO Kanonmuseet, Møvik 18.00 Innbydelse
06.09.08 SM Mellomdistanse Hisøy OK Øynastua 14.00 Innbydelse
07.09.08 SM Langdistanse IK Grane Øynastua 11.00 Innbydelse
09.09.08 Kristiansand Sprintorientering KSO Gamle Sykepleierskolen, Eg 18.00 Innbydelse
14.09.08 Nærløp Øvrebø IL Sandrip Skianlegg 11.00 Innbydelse
20.09.08 KOK-stafetten KOK Kjærrane 14.00 Innbydelse
21.09.08 Nærløp, mellomdistanse KOK Kjærrane 11.00 Innbydelse
28.09.08 Rankingavslutning Birkenes IL Grasham 11.00 Innbydelse
05.10.08 Merkeløpet Oddersjaa Storheia 12.00 Innbydelse
02.11.08 Gårrsledet Vindbjart Moseidmoen 11.00 Innbydelse
26.12.08 2. juledagsløpet OK Sør Kringsjå skole 12.00 Innbydelse